سایر

سایت صدور کارت هوشمند کاراته و مسابقات

توضیحات سایت

عبدالحسینی: فكر نمي كردم كمك هايم به كادر پزشكي اين قدر بازتاب داشته باشد

قهرمان اسبق كاراته ایران در ادامه پویش‌ها و مشارکت قشر‌های مختلف در امر پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا به كمك كادر درمانی و پزشكی كشور شتافت.

مهدي عبدالحسینی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون كاراته در این خصوص اظهار داشت: وقتی ویروس كرونا به وجود آمد، وظیفه خودم دانستم كه به عنوان یك شهروند، قدمی در این مسیر بردارم تا حداقل كمی از رنج و غم این روزهای بحرانی كم كنم. با توجه به موقعیتی كه داشتم، تصمیم گرفتم برای پزشكان و پرستاران، لباس های ایزوله بیمارستانی و ماسك تهیه كنم.

او ادامه داد: پسرعمه ام یك كارگاه تولیدی لباس در شورآباد داشت و در ایام قرنطینه تعطیل شده بود. از او خواستم با هزینه من كارگران را به سر كار برگرداند كه هم آنها بتوانند امرار معاش كنند و هم این كه بتوانیم لباس های بیمارستانی را تهیه كنیم. خوشبختانه همه چیز آن طور كه فكرش را می كردیم، پیش رفت و كارمان را بلافاصله شروع كردیم و توانستیم این لباس ها را در سه شهر قم، تهران و نور كه ویروس كرونا در این شهرها خیلی اوج گرفته بود، توزیع كنیم.


قهرمان پیشین کاراته کشورمان در خصوص توزیع كمك های خود به كادر درمانی كشور در استان كردستان نیز توضیح داد: واقعا فكرش را نمی كردم این كاری كه ما كردیم، این قدر بازتاب داشته باشد. متاسفانه كرونا آن قدر سریع شیوع پیدا كرد كه همه استان ها را گرفت. یك روز دیدم بهروز وفایی، رییس هیات كاراته سنندج با من تماس گرفت و گفت وضعیت در این شهر خیلی بحراني است. اگر می توانم بخشی از كمك هایمان را به آنجا هم ارسال كنیم. این طور شد كه لباس های بیمارستانی و ماسك تا كردستان هم رفت. خوشحالم كه توانستيم مثمر ثمر باشيم.

عبدالحسینی همچنان با گذشت بیشتر از دو ماه از ورود ویروس به كرونا، مشغول تهیه تجهیزات برای پزشكان و پرستاران است. او در نظر دارد تا كمك های جدید خود را به شهرستان سقز ارسال كند.

 

 

 

 

قیمت دولتی

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا