توضیحات سایت

 آقاي منصوري ترنيك مديرعامل شركت خدمات به نیابت از اعضای هیات مدیره و پرسنل پرتلاش از مديرعامل بانك تجارت جناب آقاي رضا دولت آبادي بابت مساعدت و موافقت درجهت پرداخت پاداش های غیر مستمر همکاران شرکت خدمات در قالب لوح  تقدیر ، تشكر  وقدرداني نمودند .

جناب آقای رضا دولت آبادی
مدیر عامل معزز بانک تجارت 

سالها از شکل گیری شرکت خدمات تجارت می گذرد. نهال نوپایی که ۳۶ سال قبل به عنوان عضوی از خانواده بزرگ بانک تجارت پا به عرصه خدمت رسانی گذاشت اکنون به سروی تنومند می ماند که شاخ و برگ خدمات خود را در گستره شبکه بانکی و برخی از بزرگترین شرکت های دولتی و خصوصی گسترانده و امروز هزاران خانواده پرسنل خدوم و با اخلاص رزق حلال خود را از سفره ای بر می دارند که وسعت آن به گستردگی نگاه بلند مدت مدیران ارشد و فرهیخته بانک تجارت است. 

قرار گیری شرکت خدمات تجارت در زمره پانصد شرکت برتر ایران در سالهاي متوالي و كسب رتبه هاي بالا درشاخص هاي درآمد، اشتغال زايي و ارزش افزوده، دریافت گواهینامه‌های سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015، سیستم مدیریت زيست محیطي ISO14001:2015، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت ISO45001:2018 و… افتخاراتی بس بزرگ است که هیات مدیره و قریب به ۴۳۰۰ پرسنل شرکت خدمات دستیابی به آن را همواره مرهون حمایت های مدیران ارشد بانک خاصه شخص جنابعالی طی سالهای اخیر می داند. ما همچنان به عهدی که در سال ۱۳۶۳ با بانک تجارت بستیم هستیم و تداوم  این حمایت ها ما را بر این عزم استوار تر می کند تا برای تحقق منویات شما در تبدیل شرکت خدمات تجارت به برندی فرا بانکی استوار تر از همیشه قدم برداریم . 

لازم می دانم به نیابت از اعضای هیات مدیره و پرسنل صدیق و خدوم این شرکت مراتب تقدیر و سپاس صمیمانه خود از حمایت های دلسوزانه حضرتعالی بویژه مساعدت اخیر در پرداخت پاداش های غیر مستمر همکاران شرکت خدمات معادل 80 درصد پاداش های پرسنل رسمی بانک که موجی از امید را در بین پرسنل این شرکت ایجاد کرد اعلام نموده ، سلامتی و عزت ابدی را برای شما و سایر مدیران ارجمند بانک تجارت از درگاه خداوند منان خواهانم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
× پشتیبانی